درب فرفورژه

درب فرفورژه قابلیت نصب بر روی تمام ساختمان ها و بناها را دارد . فراوانی قطعات فرفورژه سبب شده است تا تولید کنندگان درب فرفورژه بتوانند مدل ها و طرح های مختلفی از درب فرفورژه را طراحی و روانه بازار نمایند . ما در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با انواع درب فرفورژه بیشتر آشنا کنیم .

درب فرفورژه

درب فرفورژه

مقدمه

فرفورژه در اصل واژه ای فرانسوی است که  به شکل و حالت دادن آهن اطلاق میشود . هم اکنون با پیشرفت تکنولوژی این فرم دادن آهن برای ساخت درب آهنی تغییر کرده است . برخی از قطعات هنوز هم به وسیله آهنگران و به صورت سنتی  و دستی ، فرم دهی میشوند که ظرافت و زیبایی خاصی دارد و هر بیننده ای را در نگاه اول جذب خود میکند که به چه صورت آهن سخت و ساده به شکل های زیبا تبدیل شده است . برخی دیگر از قطعات به دلیل بسیار کوچک و ظریف بودن و برخی هم به دلیل بزرگ بودن قطعه توسط ریخته گران  آهن مذاب را به قالب های مخصوص هدایت کرده تا شکل مورد نظر به دست بیاید . از این قطعات فرفورژه در ساخت انواع درب فرفورژهاستفاده میشود.  انواع مختلفی از درب در این مجموعه تولید میشود که در ادامه شما را با انواع درب آشنا خواهیم کرد .

عکس درب فرفورژه

درب فرفورژه ساختمان

عکس درب فرفورژه جدید

درب فرفورژه جدید

درب فرفورژه از نظر معماری :

عکس درب فرفورژه ساده

درب فرفورژه ساده

درب فرفورژه در زمینه طراحی :

عکس درب فرفورژه ساختمان

درب فرفورژه ساختمان

درب فرفورژه ساختمان

در حال حاضر طرح های مختلفی برای درب ساختمان از نوع فرفورژه وجود دارد که بدون شک سازندگان و مهندسین ساختمان حتی اگر برای درب ورودی ساختمان خود طرحی نداشته باشند میتوانند از میان انواع درب فرفورژه موجود در بازار انتخابی راحت با توجه به نما داشته باشند . همواره ما اشاراتی به انتخاب و تاثیر درب فرفورژه بر نمای ساختمان داشته ایم . با تنوع  بالای در تولید درب فرفورژه ساختمان این امر بسیار راحت شده است . در طی سالیان اخیر طرح های مختلفی از درب فرفورژه ساختمان تولید و روانه بازار شده است . که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد . نکته قابل توجه در انتخاب درب فرفورژه ساختمان ، همسان بودن طرح و شکل درب با نمای ساختمان است .

درب فرفورژه ساختمان در سایز های مختلف و با توجه به شرایط ساختمان شما ساخته میشوند . در ساختمان هایی که بلا فاصله بعد از باز شدن درب رمپ و پارکینگ منفی دارند ، درب تک لنگه ساختمان یا درب فرفورژه ریلی  ( درب فرفورژه تک لنگه) توصیه میشود. تک لنگه بودن درب ساختمان که به سمت دیوار مخالف جهت باز میشود فضای کافی را برای راننده به جهت ورود به ساختمان ایجاد میکند .در برخی از ساختمان ها هم با توجه به شکل طراحی درب ساختمان از درب دو لنگه فرفورژه استفاده میشود. فارغ از این که شما درب فرفورژه تک لنگه یا درب فرفورژه دو لنگه را انتخاب می‌کنید طراحان ما قرینه سازی درب فرفورژه ساختمان شما را به بهترین وجه ممکن انجام می‌دهند . البته باید در نظر داشته باشید که قسمت بالای درب فرفورژه شمال باید دارای نرده حفاظ شاخ گوزنی باشد تا بتواند امنیت ساختمان را بیشتر تامین کند .

قیمت درب فرفورژه ساختمان

قیمت درب فرفورژه ساختمان

قیمت درب فرفورژه ساختمان

قیمت درب فرفورژه ساختمان بسته به نوع طرح و شکل درب متفاوت است .در صورتی که طراحی درب فرفورژه شما مورد خاصی نداشته باشد قیمت درب فرفورژه ساختمان شما مانند لیست قیمت درب فرفورژه محاسبه خواهد شد . قیمت درب فرفورژه ساختمان بر حسب کیلو گرم محاسبه میشود و به صورت بسته بندی شده با رنگ آماده نصب تحویل میشود . در صورتی که خریدار بخواهد درب فرفورژه ساختمان و درب حیاط را بدون رنگ تهیه کند قیمت درب فرفورژه ساختمان کاهش میابد .تنها با یک تماس با دفتر فروش کارخانه  میتوانید لیست قیمت درب فرفورژه را درخواست نمایید . مشاوره تلفنی و حضوری در محل به همراه کلیه خدمات مانند جا گذاری ستون ها در محل به صورت رایگان انجام می‌گیرد .

درب فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه ویلایی

عکس درب ویلایی فرفورژه

درب ویلایی فرفورژه

درب فرفورژه ویلایی

از بین سازه های معماری معمولا در ساخت ویلا از بهترین مواد اولیه استفاده میکنند . برای انتخاب یک درب فرفورژه ویلایی ، پهنا و ارتفاع درب بسیار اهمیت دارد . برای انتخاب درب ویلا به نوع سازه ویلا باید توجه داشته باشیم . عموما ویلا ها به دو دسته تقسیم میشوند درب فرفورژه باغ ویلا و  درب فرفورژه ویلایی مسکونی انتخاب درب فرفورژه ویلایی مسکونی نیاز به دقت بیشتری دارد ، ویلا های مسکونی با توجه به این که در مناطق مرغوب شهر ها قرار دارند معمولا دارای طرح خاص برای درب فرفورژه ویلایی دارند . این نوع ویلا ها معمولا بیشتر از یک طبقه بوده و رفت و آمد هم در آنها بیشتر است . این موارد سبب میشود تا سازندگان در انتخاب درب ویلا دقت بیشتری نمایند.

درب فرفورژه ویلایی مسکونی - درب ویلایی فرفورژه

درب فرفورژه ویلایی مسکونی

درب فرفورژه ویلایی مسکونی

که محدوده آن در مناطق خوش آب و هوا ی شهر ها است . برای ساخت درب فرفورژه برای این گونه از ویلا ها بیشتر از سبک های مدرن و لوکس استفاده میشود . این گونه از ویلا ها نمای بیرونی ساختمان خود را معمولا با استفاده از فنس و ستون باکس و درب فرفورژه ویلایی کامل میکنند . همان طور که در بالا نیز اشاره شد با توجه به این که گروه تولیدی ثامن حفاظ درب فرفورژه را برای ساختمان خریدار طراحی و تولید میکند ، ارتفاع کار و ارتفاع وسط درب را با توجه به نمای ساختمان به بهترین شکل ممکن طراحی میکند . امنیت درب فرفورژه به نسبت سایر درب های فلزی بالاتر بوده و جلوه و زیبایی خاصی نیز دارد. خاص ترین درب فرفورژه ویلایی درب مدل الیزه است . درب فرفورژه ویلا های مسکونی به صورت کامل در کارخانه ساخته و به صورت بسته بندی شده  به محل پروژه ارسال میشود .

عکس درب فرفورژه باغ

درب فرفورژه باغ

درب فرفورژه باغ

درب فرفورژه باغ متفاوت تر از درب فرفورژه ویلا است . درب باغ با توجه به محیط پیرامون فضای باغ بیشتر ساخته میشود . درب فرفورژه باغ میتواند یک درب فلزی ساده باشد یا یک درب فلزی که تلفیقی از چوب و فرفورژه است باشد . انواع مختلفی از درب فرفورژه باغ وجود دارد که با توجه به سلیقه خریدار انتخاب میشود. انتخاب درب باغ هم بستگی به نوع و شکل سازه ساختمان یا دیوار باغ دارد .

درب فرفورژه باغ ویلایی

درب فرفورژه باغ ویلایی

درب فرفورژه باغ ویلا

درب فرفورژه-باغ

این نوع درب ویلایی (درب ویلائی) را هم میتوان از طرح های درب فرفورژه انتخاب کنید . با توجه این که ویلا باغی با ویلا مسکونی متفاوت است ، داشتن یک باغ ویلا برای بسیاری از خانواده ها به امری عادی تبدیل شده است . داشتن یک ویلای خارج شهر برای گذراندن روز های تعطیل و استراحت در محلی خلوت و زیبا برای بیشتر مردم ایده ال است . ما در ثامن حفاظ انواع مختلف از درب ویلایی فرفورژه را طراحی و تولید کرده ایم تا سازندگان و طراحان ویلا ها با آسودگی خاطر بتوانند درب فرفورژه زیبا را برای ویلای خود انتخاب کنند.

درب فرفورژه تالار

درب فرفورژه تالار

درب فرفورژه تالار

قطعا درب فرفورژه برای یک تالار بهترین انتخاب است . با توجه به این که تالار محل میهمانی ها و مراسم مختلف است قطعا احتیاج به دربی زیبا و با ابهت دارد که فقط با استفاده از قطعات فرفورژه میتوان این یک درب فرفورژه جهت تالار طراحی کرد . هم اکنون انواع مختلفی از درب فرفورژه برای تالار استفاده میشود که درب فرفورژه لوکس ، درب فرفورژه پیچک از نمونه های مختلف درب فرفورژه تالار به شمار میروند.

عکس درب وردی فرفورژه | عکس درب فرفورژه ورودی

درب فرفورژه ورودی

درب فرفورژه در زمینه طراحی 

عکس درب فرفورژه مدرن

عکس درب مدرن فرفورژه

درب فرفورژه مدرن

گروه تولیدی ثامن حفاظ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان انواع درب فرفورژه ، نرده فرفورژه در سبک های مختلف در استان تهران در منطقه آدران واقع شده است و به عنوان مجموعه ای تخصصی در صنعت ساختمان این افتخار را دارد که از سال 1380 تا کنون با تلاش مستمر متخصصان توانمند و کار آمد خود توانسته است گام های بلندی در جهت ارائه فن آموری نوین در صنعت ساختمان بردارد . تولید بیش از ده ها نمونه درب فرفورژه در سبک های مختلف و خاص از جمله این نو آوری ها است . هم اکنون محصولات درب فرفورژه ثامن حفاظ به کشورهای عراق ، امارت متحده عربی ، کانادا ، اتریش و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی میانه ارسال میشود .

عکس درب فرفورژه کلاسیک

درب کلاسیک

درب فرفورژه کلاسیک

برخی از افراد تصور می کنند که دربهای فرفورژه بیشتر برای ساختمان های لوکس و ویلایی مناسب است .ما در این بخش شما را با انواع درب فرفورژه کلاسیک آشنا خواهیم کرد . درب فرفورژه تولید دست است و میتوان درب فرفورژه را در سبک های مختلف تولید کرد .درب فرفورژه الیزه از شاخص ترین درب های فرفورژه کلاسیک است . حفظ اصالت درب با توجه به نمای ساختمان

عکس درب فرفورژه CNC

عکس درب CNC فرفورژه

درب فرفورژه CNC

با پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم های برش لیزری و سی ان سی به تولید درب فرفورژه کمک شایانی شد . بخش هایی از درب فرفورژه که با ورق 2 میل برش می خورد با استفاده از این نوع برش تا 6 میل هم افزایش پیدا کرد. در تولید درب های CNC هیچ مشکلی در اجرای طرح های خریدارن وجود ندارد . درب فرفورژه جدید یا به عبارتی ساده تر جدید ترین درب فرفورژه در سبک های مختلف یا برش CNC اجرا میشود . قیمت درب فرفورژه cnc با توجه به ضخامت ورق مشخص میشود . شما میتوانید از ورق 3 میل به بالا برای طرح داخل کادر استفاده کنید . این بسته به توان مالی سازنده دارد طبیعتا طرح درب با ورق 6 میل دو برابر قیمت ورق 3میل هزینه دارد.
درب فرفورژه لیزری یا همان درب CNC در بخش های مختلف کارایی دارد. ساخت درب لابی ، درب فرفورژه ورودی حیاط ساختمان و درب ساختمان های مدرن بهترین گزینه استفاده از درب فرفورژه CNC هستند.

عکس دربهای CNC فرفورژه

درب های CNC فرفورژه

عکس درب فرفورژه فلزی

عکس درب فرفورژه فلزی

درب فرفورژه فلزی

امروزه در ساخت بیشتر درب ها از فلز به عنوان مواد اولیه در ساخت درب استفاده میشود. درب های فرفورژه ثامن  حفاظ از چهار چوب فلزی ناودانی یا پروفیل ساخته میشود . کادر داخلی این درب ها با توجه به طرح درب با قطعات فرفورژه ساخته میشود . درب فلزی فرفورژه پارکینگ و درب فرفورژه نفر رو امنیت بالایی دارد .درب فرفورژه همانند سایر درب های فلزی به صورت درب تک لنگه ، درب 2 لنگه و درب سه لنگه ساخته میشود.

درب فرفورژه تک لنگه : در صورتی که درب ساختمان شما به صورتی طراحی شده است که میتوانید از درب فرفورژه تک لنگه استفاده کنید اولویت در استفاده از درب فرفورژه یک لنگه است . این درب هم میتواند به صورت درب فرفورژه ریلی باشد هم به صورت درب فرفورژه جک دار . درب تک لنگه فرفورژه ریلی برای ساختمان های جنوبی مناسب تر است .

درب فرفورژه دو لنگه : بیشتر ساختمان های داخل شهر ها با توجه به عرض کم زمین نمیتوانند از درب فرفورژه تک لنگه استفاده کنند. برای این دسته از سازندگان درب فرفورژه دولنگه پیشنهاد میشود . درب فرفورژه دو لنگه با قابلیت باز شوندگی بالا در گروه تولیدی حفاظ برتر برای اولین بار در ایران عرضه میشود .

درب فرفورژه سه لنگه : در برخی از موارد به خصوص در شهرستان ها که میخواهند درب نفر رو در داخل درب فرفورژه ماشین رو باشد از درب های 3 لتی یا 3 لنگه استفاده میشود . امروزه از درب های فرفورژه دو لنگه که یک درب نفر رو نیز داخل آن طراحی میشود به جای درب فرفورژه سه لنگه استفاده میشود .

عکس درب فرفورژه لوکس

درب فرفورژه لوکس

درب فرفورژه لوکس 

به صورت کلی درب هایی که با توجه به نمای ساختمان طراحی شده و به عنوان یک درب زیبا بر روی ساختمان نصب شوند را درب لوکس می نامند. درب لوکس درای ویژگی های خاص است که ظرافت و زیبایی مهم ترین شاخصه های این محصول است . البته که امنیت یک درب فرفورژه لوکس اولویت اول را دارد ولی تمام طراحی ها و انتخاب مواد اولیه و قطعات فرفورژه باید در خدمت ساخت و هر چه زیبا تر کردن درب فرفورژه لوکس باشد . انواع مختلفی از درب فرفورژه لوکس در سالهای اخیر طراحی شده اند .

درب فرفورژه سفارشی (درب فرفورژه خاص )

برخی از سازندگان ساختمان ها خاص و لاکچری می‌سازند و طبعا به دنبال طرح مطابق با شکل ساختمان خود هستند. گروه تولیدی ثامن حفاظ تولید انواع درب فرفورژه سفارشی و خاص را از با توجه به طرح  سازندگان به صورت کامل تولید می‌نماید . در صورتی که طراحی درب ساختمان را نیز انجام نداده اید طراحان درب و پنجره فرفورژه ثامن حفاظ میتوانند شما را در انتخاب طرحی زیبا و خاص راهنمایی کنند.

عکس دربهای فرفورژه

عکس دربهای فرفورژه

درب فرفورژه ثامن حفاظ

گروه تولیدی ثامن حفاظ این افتخار را دارد که محصولات تولیدی این مجموعه همچون نگینی درخشان در میان دیگر محصولات مشابه داخلی و خارجی بدرخشد . هم اکنون انواع درب فرفورژه در سبک های مختلف در این گروه تولیدی ساخته و نصب میشود . شماره تلفن های 56586755-021 الی 565867 56-021 و تلفن های همراه 09123403540  – 09124403540 جواب گوی خریداران محترم میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان : 09123403540