درب پارکینگ

درب پارکینگ در 2 بخش قابلیت تقسیم بندی دارد . درب پارکینگ از نظر طراحی و کاربری به چند دسته تقسیم میشود که در این مقاله به بررسی این تقسیم بندی ها خواهیم پرداخت .البته باید قبل از این که به این تقسیم بندی ها بپردازیم باید بدانید که درب پارکینگ را برای چه مکانی میخواهید استفاده کنید . شاید در ابتدا این مورد بسیار ساده به نظر برسد ولی باید در نظر داشته باشید که درب پارکینگ فلزی ساختمان تناسبی با درب پارکینگ ویلائی ندارد ولی به طور قطع از یک درب ویلائی میتوان به عنوان یک درب ساختمان استفاده کرد. ما در این مقاله شما را با انواع درب پارکینگ از نظر طراحی ، کاربری ، مواد مصرفی و محل های مورد استفاده آشنا خواهیم کرد . ما به عنوان گروه ثامن حفاظ همواره منافع خریدار را در اولویت قرار خواهیم داد .

درب پارکینگ , درب پارکینگ لولایی , درب پارکینگ فلزی , درب پارکینگ آهنی

درب پارکینگ و انواع آن از نظر طراحی:

درب پارکینگ مدرن
درب پارکینگ کلاسیک
درب پارکینگ لوکس
درب پارکینگ چوبی

درب پارکینگ و انواع آن از نظر کاربری :

درب پارکینگ ریلی
درب پارکینگ لولائی
درب پارکینگ تاشو
درب پارکینگ کرکره ای

در ایران میتوان گفت که تقریبا تمام درب های پارکینگ از ترکیب پروفیل و سایر فرآورده های فولادی ساخته میشوند . امروزه استفاده از ترکیب پروفیل با ورق های برش خورده CNC رواج بیشتری پیدا کرده است . بنا بر این درب های پارکینگ فلزی هم از نظر ترکیب به چند بخش تقسیم میشوند:

درب پارکینگ فرفورژه
درب پارکینگ آلومینیومی
درب پارکینگ CNC
درب فلزی ساده                                                 شماره تماس کارشناس فروش:09123403540

درب مدرن

در ادامه به بررسی انواع درب پارکینگ خواهیم پرداخت . درب پارکینگ فرفورژه : از مهم ترین بخش های ساخت بنا و ساختمان درب پارکینگ است . نقش غیر قابل انکار یک درب پارکینگ زیبا در نما و زیبائی بر هیچ کس پوشیده نیست . شاید بار ها درب های زیبائی مانند درب پارکینگ فرفورژه را دیده باشید که بر روی منازل نصب شده باشد ، در صورتی که از همین درب پارکینگ فرفورژه ویلائی ، در باغ ها و ویلا ها و ساختمان های اداری نیز استفاده میشود .
برخی از سازندگان ویلا ها در طول ساخت ویلا از بهترین مصالح و تجهیزات استفاده می‌کنند ولی در انتخاب درب پارکینگ ویلا دچار اشتباه شده و با سپردن پروژه ساخت درب پارکینگ ویلا به آهنگران معمولی عملا این قسمت از نما را که جذاب ترین بخش برای خریدارن و بینندگان است را از دست می‌دهند . به خاطر داشته باشید که یک درب پارکینگ ویلا یا یک درب پارکینگ زیبا همواره در ذهن بیننده باقی می ماند تنوع در تولید درب پارکینگ فرفورژه با توجه به قطعات متنوع ریخته گری زیاد است . از سال 1380 که استفاده از درب پارکینگ فرفورژه قوت گرفت تا اکنون بیش از 20 مدل درب پارکینگ فرفورژه لوکس و خاص به همراه ده ها مدل طرح کادری در ابعاد مختلف ساخته و روانه بازار شده است . از بارز ترین و خاص ترین درب های پارکینگ ویلائی فرفورژه ثامن میتوان درب پارکینگ ارغوان 3429 ،درب پارکینگ الیزه( کاخ پتیت)، درب پارکینگ پیچک کد 3443، درب پارکینگ لاله کد 3451 ، درب پارکینگ ترک کد 3415 ، درب پارکینگ چناران کد 3504و درب پارکینگ لوکس کد 3294 را نام برد و و درب های مدل درب غنچه ، درب پارکینگ .ور سای( ورسایلز)و درب پارکینگ دسته گل اشاره کرد .

شماره تماس کارشناس فروش 09121404930  مهندس صادقی

درب پارکینگ

درب های پارکینگ فرفورژه معمولا از ترکیب آهن چار سو ، ورق های برش خورده سی ان سی و قطعات ریخته گری ساخته میشود . در طرح های درب فرفورژه ویلائی ما دیگر شاهد یکنواختی و سادگی مطلق در درب پارکینگ نبوده و طراحان و معماران میتوانند به سادگی از بین طرح های موجود درب پارکینگ مدرن ، درب پارکینگ کلاسیک و…. فراخور نمای ساختمان  انتخاب کنند .گروه تولیدی ثامن حفاظ امکان ساخت درب های طراحی شده توسط طراحان و مهندسین را فراهم کرده است و شما می‌توانید با ارائه طرح خود با همکاری طراحان ثامن حفاظ ، بهترین طرح ممکن مطابق با سلیقه و ساختمان تان را انتخاب و ما تولید نمانیم .
گروه تولیدی ثامن حفاظ با تولید درب های شرکتی و استاندارد با جوش صنعتی و رنگ الکترو استاتیک پودری دوام و کیفیت درب پارکینگ نظر طراحان و سازندگان خارجی را نیز به خود جلب کرده است . هم اکنون محصولات این شرکت به کشورهای اتریش ، کانادا ، آلمان و بیشتر کشور های حوزه خلیج فارس به خصوص امارات ، قطر و عراق خریداران عمده انواع درب پارکینگ فرفورژه هستند .

 

درب پارکینگ , درب پارکینگ لولایی , درب پارکینگ فلزی , درب پارکینگ آهنی

درب پارکینگ مدرن

درب پارکینگ مدرن در حقیقت یک واژه کلی است . زمانی که شما در حال ساخت یک در پارکینگ اعم از فلزی ، درب چوبی ، درب CNCو سایر درب پارکینگ مدرن هستید باید این درب را با امکاناتی تهیه کنید ، این به معنی ساخت یک درب پارکینگ مدرن نیست . ما در این بخش قصد داریم بیان کنیم که درب مدرن چیست و اینکه درب پارکینگ مدرن چه خصوصیاتی دارد . البته باید توجه داشته باشیم که بخشی از این موضوعات تنها برای درب مدن نیست و در مورد سایر درب های فلزی پارکینگ نیز صادق است .
درب پارکینگ فلزی مدرن چیست؟
هنگامی که در مورد درب پارکینگ فلزی مدرن صحبت میکنیم باید بدانیم منظور از این درب مدرن کدام بخش از درب است . با توجه به این که هم اکنون بیشتر درب های پارکینگ فلزی با استفاده از تجهیزات روز دنیا ساخته میشود میتوان به آنها نام درب مدرن را اطلاق کرد ، البته این موضوع فقط از نظر استفاده از تکنولوژی و تجهیزات به کار رفته در درب پارکینگ صادق است و در حقیقت درب مدرن مورد نظر عمومی نیست .
در حقیقت درب پارکینگ مدرن ، به طرح ها ی خاصی اطلاق میشود که با توجه به نوع طراحی و ساخت ، در عین سادگی ، زیبائی مطابق با نمای ساخته شده و دکوراسیون ساختمان است . زمانی که نقش اصلی بر روی درب پارکینگ شکل میگیرد بتوان گفت که این یک درب پارکینگ مدرن است .

شماره تماس کارشناس فروش :09121404930 مهندس علی صادقی

درب پارکینگ مدرن

درب پارکینگ فلزی مدرن

معمولا در طراحی های مدرن از اشکال هندسی استفاده میشود . میتوان گفت که اشکالی همانند مربع ،مستطیل ، دایره ،بیضی پایه های طراحی درب پارکینگ مدرن هستند . در طراحی درب مدرن معمولا به جزئیات درب مدرن کمتر توجه میشود . طرح درب مدرن بسیار ساده است و به همین دلیل از استفاده از عناصر دکوراتیو اضافه خودداری میشود .
درسطح های مدرن تولید شده توسط کارخانه ثامن حفاظ ، معمولا از اشکال هندسی بهره می برند. استفاده از عناصری همچون مربع، مستطیل و یا دایره به وفور وجود دارد. معمولا در آن ها جزئیات بسیار کم هستند. طرح بسیار ساده بوده و از هر گونه استفاده عناصر دکوراتیو اضافه خود داری می شود. علت این موضوع رویکرد طراحی مدرن در مجموعه ثامن است. در این شیوه طراحی، توجه به کلیات درب (مینی مال بودن ) اهمیت بالائی دارد. هر گونه شکل اضافه این موضوع را بر هم می زند. به صورت ساده می توان گفت که گروه تولیدی ثامن حفاظ بیشتر اعتقاد بر این است که درب پارکینگ مدرن یعنی سادگی ، شیک بودن ،بهتر بودن .
امروزه بسیاری از ساختمان ها که در آن از طرح معماری مدرن بهره میبرند ، نیاز به درب های فلزی این چنینی (درب پارکینگ با طراحی مدرن) دارند. چرا که باید درب با دیگر بخش های ظاهری ساختمان نهایت همخوانی را داشته باشد. یکی از عناصری که در این درب ها به میزان زیادی از آن بهره گرفته می شود، شیشه است. در درب های مدرن، معمولا از شیشه و یا فضای خالی بهره می برند. معمولا روی آنها از نرده و موارد مشابه آن استفاده نمی شود. طرح بسیار ساده سازی می شود و دربی را مشاهده می کنید، که بیشترین تمرکز بر روی کارایی آن انجام گرفته شده است.معمولا ماندگاری درب پارکینگ مدرن ، ساده بودن آن است .

شاید به خاطر اینکه این دو نوع استفاده از کلمه مدرن کاملا متفاوت می باشند، بسیاری از ما دچار اشتباه شویم. پس اگر قصد داشتید یک درب پارکینگ فلزی بخرید، زمانی که به فروشنده می گویید درب مدرن، کاملا به او توضیح دهید. بیان کنید منظور شما از مدرن، به جهت تکنولوژیکی است یا طراحی مدرن مورد نظرتان است.
گروه تولیدی ثامن حفاظ هم از نظر تجهیزات و ظرافت قطعات جزئی و هم از نظر کلیات ساخت انواع درب پارکینگ مدرن در سطح بالائی قرار دارد. انجام پروژه و ساخت درب پارکینگ مجموعه جهان گردی زنجان ، ساخت درب پارکینگ مدرن شرکت تویوتا ایر در تهران ، ساخت درب پارک مدرن لوکس بانوان در بوستان ولایت و ده ها پروژه دیگر از افتخارات ما است . مشاوران و طراحان ثامن حفاظ در زمان ساخت نمای ساختمان میتوانند شما را برای ساخت و طراحی درب پارکینگ مدرن مطابق نما و سلیقه شما را یاری نمایند .
در کنار تولید درب پارکینگ مدرن ، طبعا ساخت در ورودی ( درب حیاط نفر رو ) مطابق با طرح اصلی و همچنین کلیه قطعات فلزی به کار رفته در درب پارکینگ مدرن شامل نرده حفاظ پنجره مدرن ، نرده بالکن مدرن ، نرده حفاظ روی دیوار نیز طراحی و تولید میشود . ما در این مجموعه بیش از 30 مدل درب پارکینگ مدرن طراحی و تولید کرده ایم . شما میتوانید علاوه بر استفاده از طرح های ما ، طرح های خود را نیز به ما سپرده تا طرحی خاص و همانند نمونه ارائه شده از طرف شما را طراحی و تولید کرده و به صورت نصب شده تحویل شما دهیم . ضمنا شما میتوانید از گالری تصاویر درب پارکینگ مدرن ثامن بازدید کنید.

درب پارکینگ

درب پارکینگ کلاسیک

درب پارکینگ کلاسیک یکی از طرفدارترین انواع درب پارکینگ است . معمولا بسیاری از افراد با هر قطعه یا وسیله ای که به صورت کلاسیک ساخته شده یا نام کلاسیک را دارد بهتر رابطه برقرار میکنیم ، و یا یک ساختمان زمانی که در سبک کلاسیک طراحی میشود احساس اصالت داشتن را به انسان میدهد.درب پارکینگ کلاسیک در طرح های مختلف ساخته میشود ،درب پارکینگ فرفورژه، درب پارکینگ آلومینیومی و سایر درب ها دارای طرح کلاسیک هستند . درب پارکینگ کلاسیک با سایر درب ها فرق دارد این تفاوت در اصالت این درب ها است . به عنوان مثال در اواخر سال 1394 یک درب پارکینگ فرفورژه طراحی و روانه بازار شد که اصالت آن به کشور ترکیه تعلق داشت . این درب فرفورژه با نام درب پارکینگ فرفورژه ترک و با کد 3415معرفی گردید ، ابتدا این درب تنها در شرکت ثامن تولید میشد ولی بعد از مدت یک سال آهنگران و گروه های تولیدی با مهندسی معکوس سعی در تولید این درب فرفورژه داشتند که به دلیل نداشتن تکنولوژی های لازم برای تولید قطعات درب فرفورژه به ناچار دست در طراحی بخش های مختلفی از درب شدند که متاسفانه این درب فرفورژه از یک درب پارکینگ زیبا و خاص تبدیل به یک درب فرفورژه معمولی شد . بعد از این تجربه گروه تولیدی ثامن حفاظ تمام توان خود را بکار گرفت تا درب فرفورژه کلاسیک را طراحی کند که آهنگران معمولی و شرکت های متفرقه نتوانند ، درب فرفورژه و سایر دربهای پارکینگ کلاسیک را تولید نمایند. درب پارکینگ کلاسیک در عرصه تولید ساختمان هر کدام برای خود حرف حرف دارند ، طرح های استفاده شده در درب پارکینگ کلاسیک هر کدام به دلایل مختلفی به وجود آمده اند . تمام قطعات و بخش های مختلف یک درب پارکینگ ساختمان کلاسیک با یکدیگر در ارتباط هستند .

 

درب پارکینگ کلاسیک برای چه ساختمان هائی مناسب است ؟

درب پارکینگ کلاسیک فلزی برای افرادی مناسب است که به گذشته تعلق خاطر دارند و دوست دارند که اصالت ساختمان خود را رعایت نمایند . . افرادی که دوست دارند با نوستالژی ها خود در ارتباط باشند. البته از طرف دیگر درب پارکینگ کلاسیک به خصوص در ب پارکینگ فرفورژه ، دارای یک مزیت بسیار بزرگ هستند. طرح های کلاسیک، همیشه زیبا هستند. ممکن است طرح یک درب پارکینگ مدرن گاهی اوقات مد شوند ولی این امکان وجود دارد که در طول زمان از مد بیافتند، اما این موضوع برای درب پارکینگ کلاسیک به خصوص درب پارکینگ فرفورژه کلاسیک متفاوت است.نمونه بارز درب کلاسیک درب پارکینگ الیزه است که هم اکنون بعد از چند دهه یکی از درب های خاص و شاید یک درب پارکینگ زیبا باشد .
درب های پارکینگ کلاسیک یک ثبات و همیشگی بودن را با خود به همراه دارند و گذر زمان تاثیری بر روی آنها نمی گذارد. مطمئن هستیم این نوع درب پارکینگ هیچ گاه دمده نمی شوند و بسیار زیبا بوده و نشان دهنده عمق نگاه ما است. معمولا افرادی که بیشتر اهل تفکر هستند علاقه بیشتری به استفاده از این درب پارکینگ دارند، چرا که برایشان این درب ها حرف های زیادی دارند. نقش و نگار های این گونه از درب ها با توجه به فرهنگی کهن شکل گرفته است.

درب پارکینگ , درب پارکینگ لولایی , درب پارکینگ فلزی , درب پارکینگ آهنی

درب پارکینگ کلاسیک را برای کجا استفاده کنیم؟

 

این موضوع بیشتر بستگی به معماری ساختمان و یا محل مورد نظر شما دارد. به جز مواردی که در آنها معماری تلفیقی به کار رفته است، در سایر مکان ها بهتر است تلاش نکنیم درب و ساختمان با هم متفاوت باشند. مثلا اگر ساختمان شما ظاهری بسیار مدرن دارد، بهتر است برای درب ورودی آن از درب ها کلاسیک استفاده نکنید. چرا که در نظر هر بیننده ای یک نا همخوانی بسیار بزرگ به چشم می خورد. البته همانطور که گفته شد این موضوع در معماری تلفیقی چندان مشکلی ایجاد نمی کند. فلسفه این نوع معماری همراه با تلفیق و استفاده همزمان از اجزا با سبک های مختلف است. به همین جهت، اگر درب پارکینگ کلاسیک را دوست دارید، می توانید از آنها استفاده کنید. معمولا بیشتر سازندگان ساختمان های زیبا و لوکس علاقه دارند که از درب پارکینگ کلاسیک استفاده کنند . در بین انواع درب کلاسیک امروزه درب فرفورژه محبوبیت فراوانی دارد .

اما به عنوان یک توصیه کلی، بهتر است همیشه در نظر بگیرید، مهم ترین فرد در انتخاب درب ساختمان شما هستید. کارشناسان ثامن حفاظ به شما از جهت جنس و موارد این چنینی توصیه می کنند. اما زمانی که موضوع طرح درب ساختمان اعم از درب نفر رو و درب پارکینگ به میان می آید، ماجرا متفاوت است. شما باید از درب حیاط و درب پارکینگ ساختمان خریداری شده لذت ببرید. باید هر بار که دستگیره آن را می فشارید، احساس کنید خرید خوبی داشته اید. به همیین دلیل خودتان را محدود نکنید. درب های فلزی قابلیت طراحی بسیار متنوعی دارند. طرح های آن برای سلیقه های مختلف وجود داند. طرحی را خریداری کنید، که واقعا دوست دارید. قضاوت دیگران در این مورد اهمیت ندارد. آنها هر روز با درب خریداری شده شما کار ندارند. این شما هستید که بارها و بارها از آن استفاده می کنید و باید به دلخواه تان باشد.ما در گروه تولیدی ثامن حفاظ تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا بتوانیم درب پارکینگ ساختمان ، درب حیاط ساختمان ، درب فرفورژه ویلائی ، درب باغ زیبا در طرح کلاسیک را در طرح های بسیار زیبا برای شما خریداران و سازندگان ساختمان ارائه نمائیم.

درب لوکس , درب ارکینگ لوکس

درب پارکینگ فلزی لوکس

درب پارکینگ فلزی لوکس سالها است که در بازار وجود دارند. در گذشته نه چندان دور معمولا درب پارکینگ لوکس آن حالت درب پارکینگ زیبا و لوکس را نداشتند .در ساختمان ها به دلیل این کمبود برای ساخت درب لابی لوکس و زیبا بیشتر از دربهای چوبی برای این موارد استفاده می شد. اما اکنون دیگر ماجرا کاملا تغییر کرده است. طراحان درب پارکینگ فلزی سبک ها و قطعات بسیار زیبائی را در انواع درب پارکینگ بکار برده اند که تنوع زیادی در درب پارکینگ لوکس را شاهد هستیم . تنوع در طرح ها و رنگ آنها را بدل به بهترین انتخاب برای درب پارکینگ ساختمان جهت استفاده به عنوان یک درب کرده است و خریدارن درب لوکس به سادگی میتوانند محصول خود را خریداری کنند .. اکنون می خواهیم بیشتر در مورد درب های فلزی لوکس بدانیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

درب لوکس , درب پارکینگ لوکس

درب پارکینگ فلزی لوکس

دربهای فلزی در طول زمان تغییرات بسیار زیادی داشتند ، درب پارکینگ فلزی لوکس نیز از این قاعده مستثنی نبوده است . بیشترین تنوع در درب پارکینگ لوکس متعلق به درب فرفورژه است . تنوع بالا ، استفاده از تکنولوژی ریخته گری ، استفاده از ترکیب قطعات زیبای آلومینیوم در جزئیات درب پارکینگ ، سبب پیدایش انواع درب پارکینگ فلزی لوکس شده است. اکنون درب پارکینگ فلزی آنقدر متنوع گردیده است که با هر سلیقه ای، می توان طرحی دلخواه یافت. این که درب پارکینگ لوکس با توجه به اینکه قابلیت استفاده از قطعات مختلف را دارند ، کار را برای طراحی راحت کرده است . استفاده از انواع فرفورژه ها، شیشه و گاهی چوب در این دربها، دل هر فردی را می رباید.
اگر شما قصد دارید یک مکان بسیار خاص برای خود پدید آورید، هیچ انتخابی بهتر ازیک درب پارکینگ فلزی لوکس نخواهید داشت. می توانید برای ویلای خود در شمال، با یک درب حیاط و یا پارکینگ شروع کنید. یک درب پارکینگ فلزی ، با فرفورژه های چشم نواز که روی یک درب لوکس فرفورژه نقش بسته است و رنگ آمیزی های مختلف پتینه های طلائی و نقره ای چنان شما را به خود جذب می‌نماید که نمی‌توانید به راحتی از این درب ها چشم بردارید و حتما برای دقایقی شما را محو تماشای خود خواهد کرد . .
اما چرا درب های فلزی پارکینگ فرفورژه لوکس به این میزان قابلیت برای زیبا سازی دارند؟ این موضوع در ماده اولیه تشکیل دهنده و خواص آن نهفته است. فلز به خوبی قابلیت رنگ پذیری دارد به خصوص که این فلز توسط دست و یا قالب به شکل های مختلف و زیبا تبدیل شده باشد ، نقش و نگار های موجود بر روی درب فرفورژه آنقدر زیاد است که می توانید آنرا بنا به نیاز به هر رنگی درآورید. از رنگهای تیره گرفته تا رنگ های روشن و یا تند، محدود نخواهید بود. از طرف دیگر این قطعات درب فرفورژه لوکس ، هستند که به شما امکانات زیادی می دهند. در فرفورژه ها تنوع بسیار زیادی وجود دارد. حتی می توان فرفورژه ها را با رنگی متفاوت با خود درب تزیین نمود. اینکار باعث خواهد شد تا فرفورژه بیشتر خود را به رخ بکشد.

درب فلزی پارکینگ , درب پارکینگ لوکس , درب لوکس پارکینگ

انتخاب درب پارکینگ فلزی لوکس

اگر می خواهید درب پارکینگ فلزی لوکس را تهیه کنید، ابتدا بهتر است چند نکته را به خوبی بدانید. برای اینکه درب پارکینگ لوکس طرح پیدا کند، معمولا بهتر است ارتفاع وسط ( در صورت امکان ) زیادی داشته باشد. ارتفاع یک درب این حس را در برابر ما به وجود می آورد که با محیطی خاص روبرو هستیم. همیشه قصر ها و فضاهای ویژه، سقف های بسیار بلندی داشته اند. یک درب فلزی فرفورژه لوکس با ارتفاع زیاد، همین حس را برای هر فردی به وجود خواهد آورد.
موضوع مهم بعدی رنگ است. درب های لوکس معمولا رنگ بندی تیره ای دارند. اما می توان برخی از نقاط روی آنرا با رنگی مانند طلایی پوشاند. مثلا می توانید بخشی از فرفورژه درب را طلایی کنید. رنگ طلایی همیشه احساس لوکس بودن را منتقل می کند. البته به خاطر داشته باشید در آن زیاده روی نکنید. این رنگ جذاب خواهد بود، اگر به تناسب مورد استفاده قرار بگیرد.
اگر چهار جوب بزرگی دارید، درب های دو لنگه بسیار تاثیر گذارتر هستند. درب دو لنگه احساس بزرگ بودن محیط را به فرد می دهد. این موضوع برای درب پارکینگ و درب ورودی بسیار تاثیر گذارتر است. اما در کنار این موارد یک موضوع مهم را فراموش نکنید، یک درب به تنهایی وجود ندارد! درب همیشه در کنار خود دیواری دارد که پیش روی ما قرار گرفته است. باید درب شما با دیوار اطراف خود هم خوانی و هماهنگی داشته باشد. نمی توان انتظار داشت از رنگ و طرحی استفاده کرد که با دیوار همخوانی خوبی نداشته و درب به نظر لوکس برسد. پس پیش از انتخاب طرح درب، این موضوع را حتما به خاطر بسپارید و سپس اقدام به خرید کنید.
خرید درب فلزی لوکس اگر شما هم مشکل پسند هستید، می خواهید یک درب لوکس برای خانه ای خاص تهیه کنید، هر فروشنده ای نمی تواند شما را راضی کند. با چیزی به شما ارائه شود که با بقیه درب ها متفاوت باشد. ما این تفاوت و خاص بودن را برایتان به ارمغان می آوریم. خاص ترین و لوکس ترین درب ها را می توانید از ما بخواهید. برای این منظور تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید و یا حضوری اقدام به سفارش کنید. ما قصد داریم تا شما را شگفت زده کنیم. طرح ها و مدل هایی به شما ارائه خواهند شد که نمونه آن را جای دیگری مشاهده نخواهید کرد.

درب فلزی پارکینگ , درب پارکینگ لوکس , درب لوکس پارکینگ

سفارش درب فلزی لوکس

جهت سفارش درب های فلزی لوکس و خاص می توانید به دو طریق عمل بفرمایید. سفارش به صورت حضوری و تلفنی امکان پذیر می باشد. به هر شیوه که برایتان ساده تر است می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

درب پارکینگ چوبی

درب پارکینگ چوبی

سالها است که دیگر در ساختمان ها در بخش ورودی به خصوص در پارکینگ ساختمان کارائی ندارد. در برخی از موارد که ساختمان ها به صورت جنوبی هستند از درب ورودی چوبی برای ساختمان استفاده میکنند . بیشتر ساختمان های لوکس دارای درب چوبی ورودی حیاط هستند .ساختمان های جنوبی که در مناطق بالای شهر عموما ساخته میشوند از این نوع درب ها استفاده میکنند. . این درب ها با توجه به اینکه ریشه ای قدیمی در زندگی بشر داشته اند، اما همواره نتوانسته اند خود را با نیازهای جدید تطابق دهند. این موضوع شاید یکی از دلایل اصلی حذف شدن درب پارکینگ چوبی از چرخه انواع درب پارکینگ است . هر درب پارکینگ که بتواند نیاز های ما را برآورده کند یک درب پارکینگ مناسب محسوب میشود . از درب پارکینگ چوبی مدتها است که به عنوان یک درب ورودی حیاط و درب ورودی اطاق استفاده میشود . درب پارکینگ چوبی فقط آن هم به صورت چوب های گران قیمت ترموو که ترکیب فلز وشیشه و آن است استفاده میشود . امروزه بیشترین استفاده درب پارکینگ چوبی به جهت استفاده در باغ ها و ویلا استفاده میشود . امروزه نوعی چوب با نام ترمووو با استفاده از تکنولوژی روز ساخته شده است که به دلیل قیمت بالا و خراب شدن به مرور زمان توجیه استفاده ندارد. از درب چوبی در ساختمان ها برای ساخت انواع درب لابی و هتل استفاده میشود . امروزه در ساختمان ها بیشترین استفاده از درب چوبی در بخش درب ورودی ضد سرقت و درب لابی است .

درب پارکینگ چوبی و امنیت

همواره امنیت یکی از مهم ترین بخش های طراحی یک درب پارکینگ است که در مورد درب چوبی این مورد نقطه ضعف بزرگی محسوب میشود . احتمال آتش گرفتن ، ایجاد خش بر روی رنگ ، نبود تنوع در شکل رنگ و رگه دار بودن از مهم ترین مشکلات درب پارکینگ ساختمان چوبی است .

درب پارکینگ طرح چوب

با توجه به پر طرفدار بودن این نوع درب چوبی ،نوعی از درب پارکینگ فلزی ساختمان ساخته و طراحی شده است که جواب گوی طرفداران طرح چوب باشد . همان طور که در بالا هم به آن اشاره شد درب پارکینگ چوبی بیشتر در باغ ها و درب ویلا های لوکس ساخته و نصب میشود .

عکس درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ کشویی , درب حیاط کشویی , درب حیاط ریلی (3)

درب پارکینگ ریلی

یکی از انواع درب پارکینگ از نظر کاربری درب پارکینگ ریلی است . این نوع درب پارکینگ بیشتر ساختمان ها و سازه هائی که  از نظر محیط محوطه در تنگ نا هستند استفاده میشود . امروزه با توجه به پیشرفت و ساخت انواع جک برای درب پارکینگ کمتر از این نوع درب پارکینگ برای ساختمان ها استفاده میشود .

تقریبا تمام مدل های درب پارکینگ این قابلیت را دارند که به صورت ریلی ساخته شوند .درب پارکینگ فرفورژه، درب پارکینگ CNC، درب پارکینگ مدرن ، درب پارکینگ چوبی و درب پارکینگ فلزی را میشود به صورت ریلی ساخت .

بیشتر درب پارکینگ و درب ورودی شهرک ها ، درب پارکینگ ساختمان  جنوبی ،درب پارکینگ کارخانه ها از طرح درب ریلی استفاده میکنند. ساختمان های جنوبی با توجه به این که بتوانند حداکثر استفاده را از قسمت پارکینگ ساختمان ببرند ساخت درب ریلی پارکینگ را در اولویت قرار میدهند .          شماره تماس مدیر فروش  09121404930 مهندس صادقی

عکس درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ کشویی , درب حیاط کشویی

درب پارکینگ ریلی و نحوه ساخت و طراحی

ساخت درب ریلی بسیار ساده است .  ابتدا مدل درب پارکینگ را انتخاب میکنید . در انتخاب طرح درب پارکینگ  هیچ محدودیتی وجود ندارد . معمولا از طرح مدل  درب پارکینگ فلزی ساده و درب فرفورژه بیشتر  برای ریلی کردن استفاده میشود . برای ریلی کردن درب پارکینگ نیاز به تعبیه 2 عدد غلتک بلبرینگی  در قیمت پائین درب است . این غلتک های بلبرینگی به وسیله دو عدد پین که از طرفین درب خارج میشود به زیر درب متصل میشوند. یک عدد میله تراس یا میلگرد ساده فولادی هم باید در روی زمین بر روی سطحی فلزی تعبیه میشود تا درب پارکینگ به راحتی روی این ریل حرکت کند . برای مهار بالای درب پارکینگ فلزی در قسمت بالا یک ریل به اندازه دو برابر درب ساخته و طراحی شده که درب به وسیله دو عدد بلبرینگ عمودی کف گرد داخل ریل به حرکت در بیایند .

عکس درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ کشویی , درب حیاط کشویی , درب حیاط ریلی (1)

چرا باید ریل دو برابر طول درب باید باشد ؟

چون درب پارکینگ ریلی به طرفی حرکت میکند باید به اندازه طول درب ریل و تراس ادامه پیدا کند که درب از ریل خارج نشود . ریل فاصله ای بین 10 تا 12 سانت  از دیوار معمولا بیشتر فاصله ندارد ،چرا که در صورت بیشتر شدن این فاصله امنیت درب پارکینگ دچار مشکل میشود و در صورتی که کمتر باشد قسمت های کار شده درب به خصوص درب پارکینگ فرفورژه و درب پارکینگ آلومینیومی به دیوار گیر میکنند . این فاصله در حد همین 10 ال 12 سانت کافی است شاید هم کمتر . .

عکس درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ کشویی , درب حیاط کشویی , درب حیاط ریلی

درب ریلی پارکینگ برقی

با توجه به این که  امروزه انواع مختلفی از جک برای باز و بسته کردن درب ساخته شده است ، برای درب پارکینگ ریلی هم موتور محرکه درب پارکینگ ساخته شده است . نحوه ساخت درب ریلی پارکینگ برقی بدین شکل است که در سمت پائین درب حدود40 سانتی دب یک نوار دنده ای شکل به پشت درب به وسیله پیچ متصل میشود و این نوار دنده ای شکل داخل  یک چرخ دنده که از موتور محرک بیرون آمده است جا گذاری میشود . زمانی که شما دکمه ریموت را فشار میدهید نیروی محرکه به چرخ دنده انتقال پیدا کرده و بدین ترتیب درب پارکینگ به سادگی حرکت میکند . غلتک های درون میلگرد از قسمت پائین و بلبرینگ های داخل ریل از بالا حرکت درب پارکینگ را کنترل و مهار میکنند.

عکس درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ ریلی , درب پارکینگ کشویی , درب حیاط کشویی , درب حیاط ریلی (2)

درب پارکینگ ریلی و نحوه نصب آن :

نصب درب ریلی احتیاج به مهارت دارد ، بر خلاف درب پارکینگ فرفورژه لولائی که بسیار ساده است .قسمت پائین درب ، درست روی زمین را باید کمی کند تا بتوان یک ورق یا ناودانی را به صورتی که بشود میلگرد را به آن متصل کرد . میلگرد باید در یک خط مستقیم نصب شود تا درب در حین حرکت دچار مشکل نشود ، چرا که از قسمت بالا نیز درب داخل یک ریل محصور است . گروه تولیدی ثامن حفاظ برای این که هیچ گونه مشکل فشاری بر روی چرخ دنده و ریل به وجود نیاید ،و به  جهت آرامش خاطر خریداران درب پارکینگ فلزی به خصوص در ب پارکینگ فلزی فرفورژه  نصب درب پارکینگ ریلی را توسط نصابان با تجربه خود انجام میدهد ضمنا ضمانت و گارانتی ریل ، بلبرینگ و موتور مولد را نیز به مدت 5 سال به صورت رایگان در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.

قیمت درب پارکینگ ریلی

در مورد قیمت درب پارکینگ ریلی باید بدانید که تقریبا ، تفاوت چندانی بین درب پارکینگ لولای و ریلی وجود ندارد . تصور کنید که شما یک درب پارکینگ فلزی فرفورژه لولائی خریداری کرده اید ، هزینه ای که برای خرید لولا و نصب و کارگذاری آن انجام میدهید برابر با نصب ریل برای درب پارکینگ ساختمان شما است . مزایای قابل توجه درب پارکینگ استفاده از حداکثر فضا ، عدم خرابی در جک ،ورود راحت ماشین به داخل پارکینگ در معابر کم عرض از این دست محاسن است .

درب پارکینگ , درب پارکینگ لولایی , درب پارکینگ فلزی , درب پارکینگ آهنی

درب پارکینگ لولائی

یکی از بیشترین طرح ها در ساخت درب پارکینگ لولائی استفاده از لولا در ساخت درب است . البته که امروزه بیشتر درب پارکینگ لولائی ساختمان به صورت اتوماتیک ساخته می شوند و جزء محصولات پر فروش محسوب می شوند. نام دیگر این محصول درب بازویی است.لولا در درب پارکینگ یا درب حیاط ساختمان به عنوان نگه دارنده درب و در اصل باز و بسته کردن درب به وسیله لولا انجام میشود. امروزه جک های اتوماتیک مختلف با کارائی های متفاوت تولید شده است . بیشتر درب های لولائی به صورت دو لنگه تولید میشوند .

در برخی از موارد  که ساختمان دارای رمپ و پارکینگ منفی است از درب پارکینگ تک لنگه لولائی استفاده میشود . عملکرد لولا که داخل درب پارکینگ ها قرار داده می شود به این صورت است که به دو کناره لولا شده و با چرخیدن حول محور لولائی به سمت داخل یا خارج باز و بسته می شود. انواع درب های پارکینگ ( انواع درب پارکینگ ) اتوماتیک لولائی وجود دارد که در بخش طراحی ، خود به دو دسته تک لنگه و دو لنگه تقسیم می شوند.

درب پارکینگ لولائی بیشتر به عنوان درب حیاط و درب پارکینگ کارائی مفید دارد . برای درب ورودی حیاط ،درب ورودی نفر رو ساختمان از لولا استفاده میشود . با توجه به این که درب پارکینگ ساختمان اعم از درب فلزی ،درب چوبی،درب طرح چوب داری وزن نسبتا بالائی هستند نوع جنس لولا معمولا از فولاد است .

لولا بخش مهمی از درب پارکینگ ،درب باغ ،درب فرفورژه و درب ویلا است .اگر لولا در قسمت مناسب درب پارکینگ جا گذاری نشود به مرور زمان وزن درب سبب میشود که لولا از قسمتی که به چهار چوب درب پارکینگ متصل شده کنده شده یا به اصطلاح افت کند .

درب پارکینگ , درب پارکینگ لولایی

قیمت درب لولائی

قیمت درب لولائی بسته به متر یال به کار رفته در درون درب پارکینگ،درب ویلا،درب ساختمان و درب حیاط است . به عنوان مثال قیمت درب فرفورژه لولائی با قیمت درب حیاط لولائی تفاوت چندانی ندارد.

اگر بخواهیم به صورت مهندسی به بحث لولا بپردازیم استفاده از درب پارکینگ لولائی یا درب حیاط ، درب فرفورژه لولائی صحیح نیست . لولا یک قطعه از تمامی درب ها است . درب پارکینگ فرفورژه ،درب پارکینگ فلزی ، درب باغ ، درب ویلا،درب مدرن ،درب زیبا،درب لوکس و …. همگی در صورتی که به صورت درب ریلی یا درب کرکره ای طراحی نشوند ، باید از لولا استفاده کنند.

تاثیر لولا در کیفیت درب پارکینگ : قدیم از پین به عنوان نقطه مرکزی درب و چهار چوب استفاده میشد . امروزه از بلبرینگ به همراه پین در درب پارکینگ یا درب حیاط استفاده میشود .

پین بدون بلبرینگ سبب خوردگی لولا میشد ولی امروزه بلبرینگ سبب میشود که درب پارکینگ به راحتی حتی بدون جک باز و بسته شود .

 

درب پارکینگ تا شو

درب پارکینگ تا شو ، یکی از انواع درب پارکینگ  است . درب پارکینگ تا شو هم به دو صورت ساخته میشود. درب تاشم ریلی و درب تا شو لولائی. نحوه مار کرد درب پارکینگ تاشو به صورت لولائی در یک خط و یا درب پارکینگ ریلی  است . این درب  بیشتر برای درب پارکینگ  حیاط  ساختمان های کم جا کم جا و کوچک  ،و هم چنین شرکت هایی که فضا برای پارک ندارند استفاده میشود.

قدرت باز شوند گی درب پارکینگ تا شو حدود 90 % عرض ورودی است . بدین معنی که بعد از این که درب پارکینگ تا شو به وسیله جک جمع میشود چیزی حدود 90 درصد از پهنای محلی که برای درب پارکینگ ساختمان در نظر گرفته اید قابل استفاده است . مناسب ترین گزینه برای درب کرکره ای از نظر امنیت و زیبائی و انتخاب طرح محسوب میشود .

درب پارکینگ تا شو لولائی

یکی از محبوب ترین درب  پارکینگ و درب حیاط ، درب پارکینگ تا شو لولائی است . در گذشته نه چندان دور درب پارکینگ تا شو قابلیت باز شوند گی اتوماتیک را نداشتند.، ولی امروزه مدل های جدید درب پارکینگ تا شو اتوماتیک وجود دارد . این گونه از درب پارکینگ به صورت خطی در 2 تا 4 لنگه ساخته میشوند. دو لنگه کناری به چهار چوب درب ساختمان یا درب حیاط متصل است و دو لنگه وسط به لنگه های کناری ، بدین وسیله در زمانی که درب پارکینگ تا شو به صورت اتوماتیک در حال جمع شدن است ، در یک خط بر روی هم در دو یا یک قسمت ساختمان به سمت داخل یا بیرون جمع میشود .

درب پارکینگ تا شو ریلی

در این مدل درب پارکینگ به صورت لنگه های ثابت ولی کوچک بین 3 تا 6 لنگه بر حسب نیاز ساخته میشود . این درب نیز برای درب حیاط ساختمان ،درب پارکینگ حیاط جنوبی کار برد قابل توجهی دارد. تقریبا تمام دهنه ای که برای ورودی درب پارکینگ در نظر گرفته اید قابل استفاده است .

درب پارکینگ تا شونده و اتوماتیک شیشه ای نیز برای ادارات و اماکن پر تردد ساخته میشود ، زمان باز و بسته کردن این گونه از درب ها بین 2 تا 6 ثانیه است .

درب پارکینگ تا شو و ویژگی های آن

1-استفاده از انواع طرح ها  و نبود محدودیت به دلیل سیستم درب پارکینگ

2-بدون محدودیت بودن تردد ، امکان ارائه بیشترین باز شوند گی  برای تردد در مکان های کم جا و کم عرض

3-پرقدرت بودن و بیصدا باز شدن توسط جک ها اتوماتیک به صورت شبانه روزی

4-برخورداری از کمترین آلودگی صوتی

5-امکان تعویض ریل و قابلیت سریع تعویض قطعات درب پارکینگ تا شو.

جک دو لنگه لولائی را در بیشتر شهر های ایران درب تا شو مینامند ،در صورتی درب پارکینگ تا شو یکی از مدلهای جدید درب پارکینگ است که به واسطه نبود فضا در ساختمان و یا درب حیاط با توجه به امکان دسترسی به دیوار یا سقف در یک خط به سمت کنار یا بالا بر روی هم جمع میشوند. این درب پارکینگ بیشتر برای درب حیاط ساختمان های جنوبی و پارکینگ انباری های کوچک ساخته میشود.

درب پارکینگ ریلی بسیار کم صدا است . فقط در مواردی که از جک های زنجیری در طراحی این درب استفاده شود ،صدای بسیار زیاد درب پارکینگ تا شو آزر دهنده خواهد بود . تنها دلیل استفاده از جک زنجیری در درب پارکینگ تاشو حیاط ، ارزان بودن آن است مدل های جدید درب پارکینگ تا شو:

امروزه دیگر هیچ محدودیتی در انتخاب طرح درب پارکینگ تا شونده و سایر درب ها وجود ندارد. از درب پارکینگ تا شو از نظر شکل میتوان از ،قطعات درب فرفورژه  ، قطعات درب CNC استفاده کرد. انواع درب فرفورژه ،درب فلزی، درب ساده در جزئیات و از طرح درب پارکینگ فلزی ،از درب پارکینگ مدرن ،درب پارکینگ آلومینیومی استفاده میشود. با توجه به ایراد اتی که به درب های پارکینگ کرکرهای به جهت  عدم استفاده از طرح های مختلف و سبک بودن درب ، درب پارکینگ تا شو مورد توجه قرار گرفته است .

افراد خاص هم میتوانند از این گونه از درب میتوانند با توجه به ظاهر زیبا و جذاب بیشتر این درب ها به عنوان درب پارکینگ لوکس و درب پارکینگ خاص استفاده کنند. استفاده از تکنولوژی درب تا شو خاص زیبا و لوکس فقط در شرکت های معتبر وجود دارد.

برای ساخت انواع درب پارکینگ حیاط و درب پارکینگ فلزی باید اولین گزینه ، انتخاب وزن درب پارکینگ باشد . عرض درب ورودی  بیشترین تاثیر را در وزن درب پارکینگ دارد .

نصب درب پارکینگ جکی تاشو ۴ لنگه اتوماتیک هیدرولیکی باعث می شود حرکت درب آرام و بدون لرزش باشد. در حالی که این سیستم یعنی جک پارکینگی هیدرولیکی استهلاک بسیار پایینی دارد.

اما باید به سرویس و نگهداری پرهزینه آن توجه کرد. درب اتوماتیک هیدرولیکی برای مکان هایی که تردد بسیار زیاد و وزن درب بسیار بالاست که نیاز به قفل برقی نیز دارد و باید به صورت جداگانه تهیه شود

فروش درب پارکینگ جکی تاشو 4 لنگه

جک های پارکینگی و یا موتورهای ریلی به چند دسته از لحاظ کارکرد تقسیم بندی می شوند که هر یک برای درب هایی خاص استفاده می شوند.

به صورت کلی جک پارکینگی دو لنگه بازویی و جک تک لنگه بازویی و موتور درب ریلی مورد استفاده قرار می گیرند. اولین موردی که در هنگام خرید جک باید به آن توجه کنید، ورودی ساختمان است.

عرض ورودی اصلی ترین شرط تعیین نوع و وزن درب است. ممکن است نوع ورودی شما به گونه ای باشد که امکان استفاده از درب دو لنگه یا تک لنگه را نداشته باشید، پس در وزن درب شما تاثیرگذار خواهد بود.

قدرت جابجایی درب بر اساس وزن آن، یکی از اصلی ترین مشخصه های جک برقی است. به طور کلی در درب های پارکینگی دو لنگه، هر لنگه وزنی در حدود ۳۰۰-۲۵۰ کیلوگرم دارد

درب پارکینگ کرکره ای

درب پارکینگ کرکره ای

درب پارکینگ کرکره ای  یک نوع از انواع درب پارکینگ ساختمان است. بر خلاف سایر درب های پارکینگ ساختمان  این مدل درب پارکینگ ، دارای طرح برای درب حیاط ندارد . درب پارکینگ  برای جلوگیری از ورود افراد غریبه به ساختمان نصب میشود . در انتخاب یک درب حیاط یا درب ورودی پارکینگ  میبایست دقت زیادی کرد . درب کرکره ای پارکینگ از نظر نصب بسیار سریع تر و در مدت بسیار کوتاهی نصب میشود . برای انتخاب و ساخت یک درب پارکینگ با توجه به این که فقط این نوع درب پارکینگ با موتور نصب میشود ،دقت و نکات فنی ریزی را باید رعایت کرد و یک خریدار درب پارکینگ باید با حداقل های این موارد آشنا باشد .

درب  درب پارکینگ کرکره ای

1-انتخاب تیغه مناسب یکی از مهم ترین نکاتی است که در ساختار فنی درب کرکره ای ( درب پارکینگ کرکره ای )تاثیر دارد.

2- انتخاب موتور درب کرکره ای با توجه به تعداد خودروئی که در طول روز از درب ورودی درب پارکینگ کرکره ای رفت و آمد میکنند.

3-خرید سن سور فتو سل و سایر تجهیزات ایمنی و باکس مناسب برای بالای درب پارکینگ کرکره ای  هم بسیار مهم است .

باید توجه داشته باشید که درب پارکینگ کرکره ای گزینه مناسبی محسوب نمیشود . این نوع  از درب پارکینگ بیشتر برای درب پارکینگ ساختمان جنوبی و درب مفازه ها استفاده میشود. از نظر امنیت با توجه به دو مورد شلوغی در شهر های ایران بیشترین آمار تخریب و ورود به ساختمان ها و منازل از درب کرکره ای پارکینگ ساختمان اتفاق افتاد ، دلیل این امر هم استفاده از تیغه کرکره ای بسیار نازک و یا از جا در آوردن تیغه ها از ریل کنار است .

درب پارکینگ کرکره برای پوشش داخل ساختمان به عنوان پوشش شیشه استخر های زنانه ، نصب درب کرکره ای بر روی پارکینگ جهت عدم نفوذ آب به بالکن یا به عنوان پوشش دوم برای درب حیاط و یا درب پارکینگ ساختمان است .

درب کرکره ای

درب پارکینگ ( درب کرکره ای و رنگ درب)

بیشتر پوشش لایه رنگ ،  با توجه به این که تیغه های درب پارکینگ کرکره ای ار نوع ورق حاضری است در زمان تولید و برش ورق رنگ آمیزی درب پارکینگ انجام میشود . همه نوع رنگی را میتوان بر درب پارکینگ کرکره ای زد، ولی بیشتر مردم این درب پارکینگ ساختمان  را با رنگ سفید میبینند.

انتخاب طرح در این نوع  از درب پارکینگ ساختمان  بسیار محدود است . سرعت مورد نیاز در این درب ها را که موتور های ساید هستند  مشخص میکنند و وزن درب باید بسیار سبک باشد . بنا بر این استفاده از قطعات فرفورژه  بر روی درب پارکینگ کرکره ای غیر ممکن است . موتور و بالا برنده درب پارکینگ کرکره ای بسیار حساس است و امکان خرابی بسیار بالائی را دارند.

ارتفاع درب پارکینگ کرکره ای

برای ارتفاع باید در نظر داشته باشید که ارتفاع ماشین شاسی بلند که در ایران موجود است تویوتا. لنکروزاست  شما اگر از کف مفید ارتفاع 4 متر و 20 سانت را در نظر بگیرید به مشکل بر نخواهید خورد. در برخی از موارد که ارتفاع کمتری برای باکس در نظر گرفته شده است در زمان نصب درب پارکینگ ساختمان به سمت بیرون رول میشود و امکان سرقت قطعات موتور وجود دارد. بنا بر این دقت نمائید که در زمان ساخت یا باز سازی ساختمان ارتفاع لازم را برای نصب درب پارکینگ را در نظر بگیرید. اگر موتور درب پارکینگ ساختمان درب پارکینگ کرکره ای) به سمت داخل باشد قطعا مناسب تر ، ایمن تر و زیبا تر خواهد بود.

همان طور که در بالا به آن اشاره شد با توجه به این که درب پارکینگ کرکره ای به صورت عمودی باز و بسته میشود و محدودیت در ارتفاع جود دارد باید در انتخاب عرض و ابعاد باید حداکثر استاندارد را در زمان ساخت درب پارکینگ ساختمان کرکره ای رعایت نمود .

قیمت درب پارکینگ کرکره ای ( درب  کرکره ای ساختمان  )

با توجه به سبک بودن وزن درب کرکره ای و موتور جمع شونده که در بالای درب قرار دارد . ارزان ترین درب پارکینگ ساختمان ، همین درب پارکینگ کرکره ای است . نوع جک و مواد بکار رفته و برند معتبر از عوامل موثر در قیمت درب پارکینگ کرکر ه ای است . نحوه  محاسبه قیمت درب پارکینگ کرکره ای بدین شرح است .

اهن کشی +هزینه آهن مصرفی+تعداد و قیمت تیغه +قیمت موتور کرکره +قیمت شفت دستمزد =قیمت تمام شده درب کرکره ای

از این نوع درب پارکینگ ساختمان به هیچ وجه برای درب باغ ، درب ویلا  و درب ورودی حیاط ساختمان نمیشود استفاده کرد.توصیه ما برای مکان هائی که نمیتوانند از درب فلزی برای پارکینگ فلزی ساختمان و درب فرفورژه استفاده کنند ، استفاده از درب پارکینگ ریلی  یا درب یا درب پارکینگ زیر سقفی است .

درب فرفورژه

درب پارکینگ فرفورژه

یک درب حیاط ساده نشان دهنده چیست . در بسیاری از موارد برای درب ویلا یا یک ساختمان لوکس و مجلل ، یک درب حیاط یا درب پارکینگ ساده انتخاب میکنند. درب حیاط یا دب پارکینگ فرفورژه که بتواند نمائی متفاوت از ساختمان شما به نمایش بگذارد. تصور کنید یک درب  حیاط یا یک دروازه بسیار زیبا و باشکوه و مدرن به همراه طرح نمای زیبا و لوکس امروزی چه تفاوتی با سایر ساختمان ها دارد.

یک درب ورودی ساختمان نشان دهنده سبک و ساختار کلی نما است . به صورت کلی یک درب پارکینگ شناسنامه ساختمان محسوب میشود . برای ساخت یک درب پارکینگ باید نکاتی را رعایت کنید . در این بخش به معرفی درب پارکینگ فرفورژه خواهیم پرداخت .

درب پارکینگ فرفورژه یکی از افتخارات طراحی ایرانی محسوب میشود .استفاده از طرح های زیبا و اصیل ایرانی و پرداختن به جزئیات در درون درب پارکینگ و درب حیاط فرفورژه سبب شده است که این نوع درب پارکینگ نه تنها در ایران بلکه در سر تا سر جهان طرف داران خاص خود را داشته باشد . قطعات درب پارکینگ فرفورژه که حاصل دست آهنگران و حالت دادن آهن گداخته بر روی سندان است ، به قدری زیبا و جذاب است که یک بیننده را در ابتدای ورود به ساختمان و یا درب ویلا میتواند تا دقایقی به خود جلب کند.

 

درب فرفورژه

 

انواع مختلف درب پارکینگ فرفورژه سبب شده است تا شما بتوانید بدون هیچ نگرانی از بابت امنیت، به جزئیات و زیبا سازی درب بپردازید . مواد اولیه بکار رفته در درب پارکینگ فرفورژه همگی از فولاد بوده و در عین مقاومت از ظرافت و امنیت بالائی برخوردار است .

برای انتخاب درب پارکینگ یکی از نکات مهم ، توجه به زمینه و فضائی است که قرار است درب پارکینگ و درب حیاط در آن نصب گردد.

در بین محصولات تولید شده برای درب پارکینگ فرفورژه ،به غیر از شکل کلی درب فرفورژه بسته به طرح ساختمان از نظر مدرن بودن یا لوکس ، مدرن بودن یا ساده بودن میتوانید درب پارکینگ  و درب حیاط را با توجه به محیط اطراف هم طراحی کنید .

کارخانه ها و زیر مجموعه های زیادی امروزه در حال فعالیت هستند ، این امر سبب شده است که آهنگران معمولی هم اقدام به تولید درب فرفورژه نمایند .در اینجا این سوال پیش میاید که ایا درب ساختمان و درب حیاط ساخته شده در آهنگری ها و کارخانه های تولید کننده درب فرفورژه از نظر کیفیت همسان است ؟ ما در این بخش سعی خواهیم کرد تا تفاوت درب پارکینگ فرفورژه ساخته شده در آهنگری ها و کارخانه ها را بررسی نمانیم .

برای ساخت درب فرفورژه داشتن امکاناتی مانند کوره رنگ الکترو استاتیک ، دستگاه جوش

،دستگاه کوره حالت دهنده چهار سو ، دستگاه پرس خم کن و امکانات از این قبیل کهCO2

درب فرفورژه

درب فرفورژه

 

حداقل برای ساخت قطعات یک درب خوب ، نیاز به محیطی بزرگ دارد . در تولید درب فرفورژه به صورت شرکتی تمام قطعات فرفورژه توسط استاد کاران خبره در کوره خم شده و حالت میگیرند. هیچ گونه محدودیتی در تولید درب فرفورژه بدون تغییر در طرح اصلی توسط شرکت های تولید کننده وجود ندارد. ولی در درب فرفورژه ساخته شده در آهنگری ها بدین شکل نیست . آهنگران از کادر های پیش ساخته شده شرکتی در ساخت درب استفاده میکنند که بیشتر سبک هستند و چنانچه کوچک ترین تغییری در طول و عرض به وجود بیاید بالاجبار باید از قطعات متفرقه استفاده کنند که سبب میشود شکل اصلی دست خوش تحول شود . از نظر مقاومت و امنیت نیز هم چنین است در شرکت ها با توجه به امکاناتی که وجود دارد میتوانند بر حسب نیاز تقاضای خریداران از چهار سو های ضخیم تر استفاده کنند. و در آخر هم  شرکت ها بر حسب نام برند در مراحل مختلف مانند رنگ آمیزی ،نصب  به دلیل تعهد و ضمانت بیشترین دقت را خواهند کرد . البته ما قصد نداریم قشر زحمت کش آهنگر را تخریب نمانیم  ولی هر که را بحر کاری ساخته اند.آهنگران معمولی ساخت درب فرفورژه ساده ،درب پارکینگ آهنی ،درب حیاط ساختمان را میتوانند تولید کنند .ولی ساختمان ها و مکان های حتی متوسط نمیتوانند درب  ساختمان خود را با این همه زحمت ساخت و ساز به دست آهنگری ساده دهند.

ما در گروه تولیدی ثامن حفاظ کلیه طرح ها شما را با ابعاد استاندارد بزرگ و کوچک کرده تا هیچ گونه تفاوتی در طرح اصلی پیش نیاید و نتیجه کار در آخر مطابق سلیقه خریدار باشد .

در طی چند سالی که این تکنولوژی وارد ایران شده است ،انواع مختلفی از درب پارکینگ فرفورژه و درب حیاط ماشین رو ساخته شده است . تقریبا تمام درب های فرفورژه قابلیت ساخت و نصب بر روی بیشتر ساختمان ها را دارند.یک طرح فرفورژه این قابلیت را دارد که هم بر روی ساختمان شمالی و ساختمان جنوبی نصب شود . طرح درب فرفورژه به قدری زیبا است که میتوان بر روی درب ویلا و درب باغ نیز نصب شود . فرا گیر بودن درب فرفورژه به دلیل این قابلیت است .

 

درب فرفورژه

درب فرفورژه

عکس های درب فرفورژه

به دلیل تنوع بالای در درب پارکینگ و درب حیاط فرفورژه ما آنها را در صفحه گالری محصولات قرار داده ایم تا شما بتوانید به راحتی با طرح های مختلف درب فرفورژه آشنا شوید . در اینجا لازم دیدم که یاد آوری کنم درب فلزی فرفورژه از دیر باز تولید میشده و دارای قدمتی دیرین است . درب الیزه نمونه بارز این گونه از درب ها است که قدمتی 70 ساله دارد. و هم اکنون این درب یکی از 7 درب زیبا در جهان است که دو باره امروزه بر روی زیبا ترین ساختمان ها نصب میگردد. درب کاخ الیزه مقر رسمی و اقامت رئیس جمهور فرانسه است . مکانی شبیه موزه ، ویلا ، مجلس و … است .

در ایران  نیز درب بسیاری از اماکن بزرگ و زیبا نیز در طی سالیان مختلف توسط آهنگران و امروزه توسط شرکت های بزرگ همچون هشتمین نور و ثامن حفاظ ساخته میشوند .

 

درب آلومینیومی پارکینگ , درب پارکینگ آلومینیوم

درب پارکینگ آلومینیومی

در بخش درب پارکینگ ، منظور از درب پارکینگ آلومینیومی چیست آیا اساسا در زمینه درب پارکینگ استفاده از کلمه درب پارکینگ معنی دارد. جواب سوال بسیار ساده است . خیر

درب پارکینگ آلومینیومی یک نوع از انواع درب پارکینگ ساختمان است . این محصول در اصل یک طرح درب پارکینگ فلزی است که با تلفیقی از قطعات آلومینیومی در بخش زمینه توانسته به عنوان یکی از مدل های جدید درب پارکینگ طرف داران زیادی را برای خود بدست آورد .

از این تکنولوژی در زمینه ساخت انواع درب پارکینگ حیاط ، درب پارکینگ ویلا ،درب پارکینگ ساختمان های زیبا استفاده میشود . این نوع درب پارکینگ بیشتر به دلیل سبک بودن و تنوع در طرح زمینه قابلیت استفاده بر روی ساختمان های لوکس و مجلل را دارد . خاصیت سبک بودن آلومینیوم به شدت در این نوع از درب پارکینگ کارائی دارد .

درب آلومینیومی پارکینگ , درب پارکینگ آلومینیوم

هموار سازندگان ساختمان های بزرگ از داشتن درب پارکینگ مناسب که بتواند شکوه و بزرگی ساختمان را معرفی کند محروم بوده اند .برخی از سازندگان با روی آوردن به سمت درب فرفورژه   و استفاده از طرح های زیبا تا حدودی مشکل خود را به صورت مقطعی رفع کردند ، سنگین بودن درب فرفورژه در ابعاد بزرگ برای محل هائی که رفت و آمد زیاد داشتند به مرور زمان مشکل بزرگی به نام تعمیر جک به بار آورد . برخی هم روی به ساختن درب های CNC آوردند. البته در درب پارکینگ فلزی ساختمان CNC دیگر از آن سنگینی خبری نبود ولی سادگی بیش از حد و محدودیت های ورق صاف نتیجه چندان جالبی نداشت ، تا این که درب پارکینگ فرفورژه ولی با قطعات سبک آلومینیومی از کشور های حوضه خلیج فارس به ایران راه پیدا کرد . بیشتر این طرح ها از دبی ، قطر و اردن وارد ایران شد و به سرعت توسط سازندگان ایرانی زیبا سازی شد .

سبک بودن ، قطعات آلومینیوم که در طرح فرفورژه ولی در ابعاد بزرگ ریخته گری میشود یکی از محاسن این نوع درب پارکینگ است .

از دیگر محاسن این نوع درب ، خوش تراش بودن آلومینیوم است ، این حسن سبب میشود تا قطعات آلومینیوم با ابعاد بزرگ ولی در عین حال بسیار زیبا و ظریف ساخته و در زمینه درب کار شود .

رنگ پذیری بودن این قطعات هم یکی دیگر از محاسن این مدل درب پارکینگ جدید است . نتیجه ترکیب درب پارکینگ فلزی با قطعات بزرگ آلومینیوم سبک (مقاوم ) ، چیزی جز درب های پارکینگ غول آسا و در عین حال ظریف و زیبا نبود . این درب ها هم اکنون در ابعاد و سایز های مختلف ساخته و به کشورهائی که طراحان این گونه درب پارکینگ بودند صادر میشود . طرح درب پارکینگ مدل خورشید و طرح مدل پردیس از طرح های اصلی این درب پارکینگ به شمار میایند.

درب پارکینگ مدرن

درب پارکینگ CNC

درب پارکینگ فلزی CNC نوعی درب فلزی است که از ورق بریده میشود . گروه تولیدی حفاظ برتر با استفاده از چهار چوب های فلزی 8*4 و ورق سیاه نمره 3 تا 5 میل ، توانسته است درب پارکینگ فلزی ساده و مقاومی را طراحی و تولید کند. بر روی درب پارکینگ cnc به دلیل ساده بودن  امکان استفاده از شیشه سکوریت طرح دار 6 میل در وسط درب به عنوان طرح و یا درج لوگو های شرکت ها َ، رستوران ها و هتل ها در سایز و طرح های مختلف وجود دارد. این طرح قابلیت اجرا بر روی انواع درب ، نرده ،حفاظ یا هر گونه ورق فلزی را دارد.

قابلیت برش کاری ورق با لیزر یا دستگاه cnc به قدری بالا است که میتوان در قسمت بیرونی هر گونه محصول فلزی از نوع ورق را مانند درب نفر رو ، درب پارکینگ،درب ویلائی،درب حیاط ساختمان  و همچنین قسمت های داخلی ساختمان ها همانند درب ورودی واحد ها ، و درب لابی  به عنوان درب لوکس و درب زیبا با توجه به سلیقه و طرح مورد نظر مشتری اجرا کرد.

درب پارکینگ مدرن

درب پارکینگ فلزیCNC و خصوصیات آن :

استحکام بالا در درب پارکینگ CNC به دلیل یک پارچه بودن فولاد و ورق و عدم استفاده از جوش در طرح زمینه

قابلیت اجرای محل نصب جک درب پارکینگ به صورتی که نیاز به نصب ورق بر روی درب در زمینه نباشد که این خود ظرافت درب را به همراه دارد.

 • قابلیت اجرای قفل درب پارکینگ ساختمان به صورت برقی ،مکانیکی ، ریموت دار،و درب آپارتمان
 • استفاده از شیشه های رفلکس و سکوریت سند بلاست شده برای زیبا تر کردن درب پارکینگ cnc
 • قابلیت استفاده از رنگ کوره ای الکترو استاتیک با روکش پلی استر (مقاوم در برابر نور خورشید و رطوبت )برای مناطق مختلف با شرایط مختلف مانند درب پارکینگ CNC برای  شمال کشور (رطوبت) جنوب کشور (نور خورشید و گرما)
 • استفاده از ورق با ضخامت های مختلف برای ساخت درب پارکینگ فلزی cnc با توجه به شکل و اندازه درب
 • عدم وجود پلیسه بر روی فلز زمینه درب پارکینگ فلزی cnc با توجه به استفاده از تکنولوژی لیزر و CNC

قیمت درب فلزی CNC :

قیمت این نوع از درب پارکینگ بستگی به طرح و شکل درب دارد .با توجه به این که طرح درب فلزی CNC  بسیار متنوع است قیمت آن نیز به شدت به ضخامت و مدل طرح بستگی دارد. معمولا به صورت متوسط هزینه برش و خود ورق بر حسب متر مربع  در ضخامت 3 میل 1ملیون  تا 5/1 ملیون در ضخامت های ی4و 5 میل بیشتر نیست . این نوع درب با توجه به زیبائی منحصر به فرد از قیمت مناسبی برخوردار است .

از این نوع از درب پارکینگ فلزی به عنوان درب لوکس و درب زیبا بیشترین استفاده را دارد. قطعات بزرگ و ضخیم ، درب فرفورژه را در عین سادگی با ظرافت بالائی میتوان طراحی و تولید کرد. در برخی از ساختمان های مجلل 2 قطعه ورق برش خورده را به وسیله یک ورق 4 میل به هم متصل میکنند تا یک قطعه ضخیم و زیبا برای طرح داخل چهار چوب ایجاد کنند.

ساخت درب پارکینگ  درب حیاط سی ان سی بسیار ساده و در دسترس است . بیشتر شرکت ها و ادارات برای پارتیشن بندی و ساخت درب های داخلی از این تکنولوژی بیشترین استفاده را میبرند .

درب فلزی , درب فلزی پارکینگ

درب فلزی ساده :

درب فلزی ساده یکی از مقاوم ترین درب ها است .در ساخت درب فلزی هم در چهار چوب و هم در جزئیات درب از فلز ساده استفاده شده است . از درب فلزی ساده در بیشتر طرح ها استفاده میشود . چهار چوب درب فلزی ساده از پروفیل 40 *80 و یا از ناودانی 8 است . برای ساخت درب فلزی ساده باید درک و شناخت مناسبی از زیبا شناسی در مقوله معماری و صنعت ساختمان سازی داشته باشیم . از درب فلزی ساده میتوان یک درب پارکینگ لوکس ، درب پارکینگ مدرن یا یک درب فلزی ساده حیاط ساختمان ساخت . این بستگی به نگرش سازنده و قدرت درک هنر معماری دارد.

بعد از شناخت آهن توسط انسان ، استفاده از این فلز به عنوان درب همواره مرسوم بوده است . درب حیاط ساختمان و یا درب پارکینگ فلزی جزء اولین مکان هائی است که همواره در ذهن مخاطبین جلوه میکند. طرح ها و نقش هائی که  طی سالیان اخیر در صنعت ساخت ساختمان توسط مهندسین و سازندگان ارائه شد ،منجر به تولید انواع درب فلزی ساده ، بی همتا با مقاومت و ایمنی فوق العاده ای گردیده است . مشتریان با خرید یکی از انواع مدل های درب فلزی ساده که از زیبائی ظاهری منحصر به فرد برخوردار باشد ،نه تنها جلوه به ساختمان خود میبخشند،بلکه نهایت ایمنی را نیز برای حفاظت از اموال شخصی و اعضای فراهم میکنند.

درب فلزی , درب فلزی پارکینگ

درب زیبا :

درب فلزی ساده زیبا عامل افزایش ارزش ساختمان میشود . درب های فلزی ساده که به منظور ایمنی برای ساختمان ها نصب میشوند ، یکی از مهمترین عواملی است که میتواند به صورت مستقیم ارزش یک ساختمان را افزایش دهد .شکی نیست که  یک در فلزی ساده و درب آهنی زیبا ایمنی و ارزش ساختمان را افزایش میدهد پس چه بهتر است که مدل درب ها نیز زیبا و چشم نواز طراحی شوند. برای ساخت یک درب زیبا نیاز به توجه به قطعات به کار رفته در داخل درب پارکینگ است.
درب زیبا، درب فرفورژه: امروزه یکی از زیبا ترین و ایمن ترین درب ها را میتوان با ترکیب قطعات فلزی به همراه گل نرده(فرفورژه) به دست آورد. درب زیبا، درب پارکینگ زیبا، درب فرفورژه زیبا، درب باغ زیبا، درب ویلای زیبا

درب پارکینگ , درب پارکینگ لولایی , درب پارکینگ فلزی , درب پارکینگ آهنی

درب فلزی ساده و فرفورژه :

انواع طرح ها و شکل هائی که برای تولید درب فلزی ساده ارائه میشوند ، در برخی از موارد شباهت بسیار زیادی به درب فرفورژه دارند . قطعات جو شکاری شده بر روی درب پارکینگ فلزی ساده ،میتواند ترکیبی از درب فلزی ساده به همراه قطعات زیبای فرفورژه یا قطعات برش خورده  CNC در جزئیات و زمینه درب پارکینگ یا درب حیاط ساختمان نقشی مهم را ایفا کند.یکی از کارهائی که موجب میشود درب های آهنی زیبا تر دیده شوند ، افزودن قطعات زیبای گل های فرفورژه بر روی درب پارکینگ است .

درب پارکینگ , درب پارکینگ لولایی , درب پارکینگ فلزی , درب پارکینگ آهنی

تقارن در درب فلزی ساده:

تقارن در تمامی درب های پارکینگ نقشی اساسی دارد . چشم انسان نصبت به تقارن در طرح ها و نقش ها بسیار حساس است و این حساسیت در یک درب پارکینگ فلزی ساده ، دو چندان میشود . سادگی و زیبائی یک درب فلزی ساده سبب میشود تا دقت برای ساخت درب فلزی ساده و درب  مدرن افزایش پیدا کند. شاید بتوان با کمی خطا و اشتباه یک درب فرفورژه را ساخت واین به دلیل استفاده از قطعات پیچ وار و منقش فرفورژه است که سبب میشود تمرکز برای قرینه شدن از بین رود . به عبارتی ساده تر یک بیننده درب فرفورژه هنگامی که با یک درب فرفورژه مواجه میشود در نگاه اول محو تماشای قطعات زیبای فرفورژه خواهد گردید که سبب میشود عدم تقارن درب فلزی دیده نشود. در درب فلزی ساده این مورد کاملا برعکس است و به دلیل سادگی مطلق درب فلزی و درب پارکینگ ، بیننده در نگاه اول کمترین خطا را در قرینه درب ببیند . پنابر این بر خلاف نام درب فلزی ساده یکی از پیچیده ترین درب ها در زمان ساخت درب فلزی ساده است . آن دسته از درب های فلزی که به صورت کاملا برنامه ریزی شده طراحی و تولید میشوند نسبت به سایر درب ها برتری دارند . درب فلزی ساده از جمله این درب ها است .

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مرتضوی
  25/04/2020 06:59

  سلام
  در رابطه با درب پارکینگ ، سوالی داشتم ؟
  مشکل ما دقیقا سنگین بودن درب پارکینگ است ،ساختمان ما در آریاشهر ،فردوس غرب، خ اعتمادیان است . نمای ساختمان بسیار لوکس است و ساختمان هم شمالی (اول حیاط) جک درب پارکینگ ما دقیقا هر ماه نیاز به تعمیر دارد . تعمیر کار مشکل را سنگین بودن درب پارکینگ ساختمان عنوان می کند و هربار مبلغ میگیرد و چند هفته بعد خراب می شود .و این ماجرا چند سال است که خیلی ما را دچار مشکل کرده است . راه حلی برای رفع این کار وجود دارد . آیا شما این درب پارکینگ را با درب دیگری که در سایت شما است تعویض می کنید . ممنون میشوم بنده را راهنمائی کنید .
  مرتضوی شماره تماس : 09122111158 سپاس

  پاسخ
  • Naser Sadeghi
   26/04/2020 07:49

   سلام جناب آقای مرتضوی :
   در جواب سوال شما باید عرض کنم که اگر نیاز به درب پارکینگ دارید کار ما ساخت انواع درب پارکینگ است . طی تماس تلفنی که داشتیم توضیح دادم خدمتتان ، ابتدا اگر می‌خواهید، مشکل درب پارکینگ را با هم بررسی کنیم ، می‌توانیم به صورت رایگان کارشناس را ارسال کنیم تا وزن جک و وزن هر لنگه درب پارکینگ را برایتان بررسی کند . شاید جک نصبت به درب ضعیف است .
   در این صورت حتما با تعویض جک درب پارکینگ مشکل شما حل خواهد شد . در صورتی که قطعا نیاز به تعویض درب دارید می‌توانید به محل کارخانه مراجعه نموده و از نزدیک انواع درب پارکینگ را مشاهده نموده تا ما طبق سلیقه شما در ابعاد مورد نظر درب پارکینگ لوکس و زیبا و درعین حال سبک برایتان بسازیم . نصب درب پارکینگ فرفورژه و درب حیاط (درب نفر رو )به عهده شرکت است . جهت بازدید و مشاوره می‌توانید با مدیر فروش شرکت مهندس صادقی تماس بگیرید.

   پاسخ
  • رزاقی
   05/05/2020 05:44

   سلام
   یک سوال داشتم , درب فرفورژه اصولاً به چه دربی شما میگویید ، والله ما هر دربی که میبینیم شکلش درخت های ساده ، اشکال هندسی و کارهای پیچ و خ دار رنگ شده است ، همه هم قشنگن فقط یکی ظریف است یکی نه ، درب فرفورژه دقیقا کدوم است

   پاسخ
   • Naser Sadeghi
    03/08/2020 11:58

    درب فرفورژه ،به درب هایی گفته میشود که زمینه با چهار سو های فر دار ساخته و قطعات فرفورژه چدنی برجسته روی فریم کار شده است . درب فرفورژه معمولا پتینه کاری شده است .

    پاسخ
 • ابراهیمی
  29/04/2020 06:22

  سلام
  مهندس درب پارکینگ ۳متری با ارتفاع ۲/۴۰قیمت اش چند است . این درب پارکینگ برای یک درب ویلا در دماوند است ، ممنون قیمت دهید
  به این شماره ارسال کنید قیمت رو
  ۰۹۱۲۲۰۴۲۵۷۰ ابراهیمی

  پاسخ
  • Naser Sadeghi
   12/07/2020 15:24

   سلام جناب ابراهیمی
   شما یک درب پارکینگ استاندارد میخواهید . این نوع از درب پارکینگ مناسب برای منازل است با این ارتفاع کناره برای درب پارکینگ ویلایی بهتر است ارتفاع کنار 2/60 و ارتفاع وسط 3/50 باشد .بهتر بود سبک درب پارکینگ ویلا را مشخص کنید تا عکس های درب پارکینگ مرتبط با دربق ویلای شما برایتان ارسال شود . لیست قیمت و عکس درب پارکینگ را برایتان ارسال میکنم

   پاسخ
 • محمد علی
  11/05/2020 07:06

  گروه تولیدی ثامن حفاظ
  ما به غیر از درب پارکینگ فرفورژه نیاز به پنجره و نرده و نرده تراس پنجره داریم ؟
  شما متناسب با درب پارکینگ فرفورژه اقلام و زیر مجموعه های فرفورژه امان درب پارکینگ را دارید ؟
  جواب رادبه شماره ۰۹۱۲۱۱۷۳۶۰۰ اطلاع دهید .سپاس

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان : 09123403540