حفاظ نخل مرداب

بی شک یکی از بهترین و ایمن ترین انواع نرده حفاظ روی دیوار حفظ نخل مرداب است . ظاهر بسیار زیبا به همراه رعایت حداکثری اصول ایمنی از دلایل محبوبیت این نوع نرده حفاظ دیوار است . گروه تولیدی ثامن حفاظ به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نرده حفاظ روی دیوار ، با طراحی انواع مختلف نرده حفاظ دور دیوار همواره در تلاش بوده تا بیشترین امنیت را برای خریداران فراهم نماید.

حفاظ نخل مرداب همان طور که در بالا اشاره شد خدمتی جدید ، در عرصه تولید نرده حفاظ روی دیوار از گروه تولیدی ثامن حفاظ است که ما در این نوشته سعی خواهیم کرد تا شما را با این محصول بیشتر آشنا کنیم .
در تولید حفاظ نخل مرداب هم مانند سایر نرده حفاظ ها از میل گرد ساده استفاده میشود ، حداقل ارتفاع پیشنهادی برای این محصول 60 و حداکثر 120 سانت است . البته در صورت نیاز و تمایل خریدار این حفاظ در هر ارتفاعی قابل ساخت و تولید است .

حفاظ نخل مرداب , حفاظ روی دیوار

حفاظ نخل مرداب و مراحل ساخت

برای تولید این محصول میبایست همانند انواع نرده حفاظ روی دیوار ،به وسیله گیوتین قطعات میل گرد برش داده شده و برحسب طرح اولیه در قسمت خم کاری در سایز ها و ابعاد مختلف توسط دستگاه پرس خاص خم میشود . بعد از پایان خمکاری میله ها به قسمت جوش کاری انتقال داده شده و به هم جوش داده میشود . بعد از این که قطعات اصلی توسط دستگاه co2 جوش داده شد در قسمت کنترل کیفیت جوش ها بررسی شده و به قسمت رنگ کاری ارسال میشود.

در این مرحله حفاظ نخل مرداب ، برای چربی زدائی پیش گرم شده و آماده رنگ کاری میشوند. در این مرحله پودر رنگ توسط دستگاه بر روی حفاظ پا چیده شده و به مدت 20 دقیقه در دمای 220 درجه در کوره حرارت دیده و آماده نصب میشود.

حفاظ نخل مرداب , حفاظ روی دیوار

حفاظ نخل مرداب , حفاظ روی دیوار

حفاظ نخل مرداب و نحوه نصب

با توجه به این که حفاظ نخل دارای قطعات زیاد تیز و برنده است و عرض زیادی هم دارد حمل این محصول برای آسیب کمتر توسط ماشین های باری بزرگ انجام میگیرد . در مرحله نصب مانند سایر نرده حفاظ ها ابتدا روی دیوار توسط نصاب ها میله گذاری شده و حفاظ ها به این میل های انتظار جوش داده میشوند . با توجه به این که جو شکاری هنگام نصب در این حفاظ زیاد است محل جوش ها به دقت تمیز شده و در خاتمه لکه گیری و همسان سازی رنگ توسط نصاب ها انجام میشود . نصب حفاظ نخل مرداب همانند نصب حفاظ شاخ گوزنی است با این تفاوت که کناره ها هم به یکدیگر متصل میشوند.

حفاظ نخل مرداب , حفاظ روی دیوار

حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب از نظر طراحی شامل 3 ردیف شاخه های قوس دار است که به هم جوش داده شده است که از قسمت پائین آن شاخه های به شکل گل مرداب به صورت منظم وصل شده است .

این شاخه ها در حفاظ نخل مرداب از سمت پائین حفاظ به یکدیگر متصل شده و به صورت قرینه در دو سمت حفاظ جوش داده میشوند . گلهای حفاظ مدل نخل مرداب ، بسیار شبیه به نوع گل مرداب است که به صورت طبیعی رشد میکند. تعداد غنچه های بکار رفته در سایز های مختلف متفاوت است .
حفاظ نخل مرداب در 3 سایز 60 سانت ، 80 سانت ، 100 سانت تولید میشود . در مدل 60 سانت تعداد غنچه ها 23 عدد است . شکل طراحی این حفاظ به طوری است که در صورتی که 20 سانت به ارتفاع اضافه شود یک ردیف به غنچه ها اضافه میشود . به دلیل استفاده از حجم بالای میلگرد در این مدل ، طول هر قطعه حفاظ نخل مرداب در تمام سایز ها 1 متر است .

حفاظ نخل مرداب

بررسی معایب و محاسن حفاظ نخل مرداب

محاسن : حفاظ نخل مرداب از عرض مناسب (60تا65سانت ) برخوردار است . این عرض برای پوشش دادن روی اکثر دیوار ها مناسب است . از دیگر محاسن این نوع حفاظ اتصال حفاظ ها هنگام نصب به یکدیگر است ، این کار بسیار مورد پسند است و عملا از حفاظ لیلیوم به بعد کلیه طراحی ها به این روش سوق پیدا کرده است .

مثال : شما اگر 10 متر دیوار دارید حفاظ اول که نصب میشود، موقع نصب حفاظ دوم ردیف های اصلی هر دو حفاظ با جوش به هم متصل میشوند . شکل گل های نخل به صورتی است که میله های تشکیل دهنده غنچه در جهات مختلف نصب شده تا باز دارندگی این حفاظ زیاد شود .
قیمت بالا به دلیل استفاده از میل گرد زیاد در هر متر حفاظ نخل مرداب ، تنها مشکل این نرده حفاظ فلزی روی دیوار است .

حفاظ نخل مرداب زیبا ترین حفاظ روی دیوار:

بدون شک حفاظ نخل مرداب را میتوان بهترین نرده حفاظ روی دیوار نامید. این نرده حفاظ فلزی زیبا و لوکس ،مناسب ساختمان های ویلایی و زیبا است که دارای نمای مناسب و ایده ال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان : 09123403540